Dezinfekcia

 

 VUSEPT – roztok   nový dezinfekčný prostriedok

Spoločnosť VUCHT a.s. úspešne zaregistrovala pre slovenský trh a v týchto dňoch aj začala vyrábať koncentrovaný kvapalný dezinfekčný prostriedok pod obchodným názvom VUSEPT – roztok, s účinnou látkou etanol o koncentrácii 80%. Zloženie je totožné s receptúrou WHO - formula 1.
 
VUSEPT – roztok je určený na hygienickú dezinfekciu rúk ale tiež aj na hygienickú dezinfekciu podláh, predmetov a zariadení.
 
Prípravok sa neriedi, aplikuje sa jemným rozstriekaním rovnomerne po celom povrchu. Nechá sa krátku dobu pôsobiť a voľne usušiť bez utierania. Rýchlosť pôsobenia je prakticky okamžitá. Po zaschnutí ostávajú povrchy čisté, nelepkavé a zbavené vírusov citlivých na alkohol. Neoplachovať. Po zaschnutí prípravku na povrchu rúk a predmetov nie sú tieto odolné voči novej kontaminácii. Žiadna zložka dezinfekčného prostriedku nie je nebezpečná pre životné prostredie.
 
VUSEPT – roztok sa balí do plastových obalov rôzneho objemu podľa požiadaviek odberateľov (kanistre 5 L, 10 L, 20 L, 25 L a 50 L, fľaše 1 L a IBC 1000 L).
 
 
Obchodný kontakt: Hambáleková Eva, mobil 0918 609563, e-mail: ehambalekova@vucht.sk
 
 

 

 

Fotogaléria